Būsto paskola

Esame oficialūs keturių didžiausių Lietuvos bankų partneriai. Bendradarbiaujame su visomis kitomis Lietuvos finansinėmis institucijomis. Galime Jums padėti gauti būsto paskolą su patraukliomis sąlygomis.

Paskola su Saba Realty

Perkant namus iš Nekilnojamojo turto agentūros "SABA" (UAB Oberstata) ir sudarant su "Swedbank" būsto paskolos sutartį dėl šio turto įsigijimo finansavimo, suteikiamos patrauklios būsto paskolos sąlygos. Kodas: OBERSTATA

 

 

Kad pirmaisiais mėnesiais daugiau lėšų galėtume skirti būstui įrengti, galime atidėti paskolos grąžinimo įmokų mokėjimus iki 6 mėn. nuo sutarties pasirašymo.

Kreditą anksčiau termino galėsite grąžinti nemokamai (netaikoma kreditams, kuriems galioja fiksuotos arba ilgalaikės kintamos palūkanos).

Specialią nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.

Sprendimą dėl paskolos standartiniu atveju gausite per trumpą laiką - per 45val. nuo visų reikalingų dokumentų pateikimo.

Pasinaudoję banko partnerių pasiūlymais, sutaupysite dalį išlaidų būstui įrengti.

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas arba jų nevykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Paskolos būstui įsigyti

Norėdami įsigyti pagrindinį ar papildomą turtą, klientams dažniausiai suteikiamos būsto paskolos. Pagal Lietuvos banko atsakingo skolinimo rekomendacijas šios paskolos dydis negali viršyti 85 proc. (pagrindinio) bei 60 proc. (papildomo) perkamo turto vertės ar kainos (priklausomai kuri yra mažesnė) ir negali būti suteikiama ilgesniam nei 30 metų (pagrindiniam turtui) bei 25 metų (papildomam turtui) terminui. Likusios lėšos turi būti klientų nuosavybė ir negali būti skolintos.

Norint gauti bet kokios rūšies paskolą visuomet bus žiūrimos Jūsų šeimos gaunamos pajamos (jų dydis, tęstinumas, perspektyvos jų lygio išlaikymui ar kilimui), turimi ir buvę įsipareigojimai, šeimos sudėtis, nuosavų lėšų dalies kilmė ir daugelis kitų dalykų, kuriais finansinės institucijos siekia užsitikrinti savalaikį paskolos grąžinimą.

Gaukite paskolą būstui

Nuolaidų kodas:   "OBERSTATA"

Pildyti paraišką    Swedbank puslapyje.

Būsto paskola

Paskola būstui ypatingai svarbus sprendimas, nes tai dažniausiai yra ilgalaikis sprendimas ir bus Jūsų finansų neatsiejama dalis ilgu gyvenimo periodu. Todėl, tai ypatingai svarbu aptarti su profesionaliu konsultantu, kad numatyti visas galimas pasekmes.